Zombilerden korkmuyoruz onları ezip geçiyoruz

Geçtiğimiz yıl 2012 ortalarında earn to die orjinal adı ile oyun dünyasına bomba gibi giren ve zombi ezmeceülkemizdeki bir çok oyun sitesinde zombi ezme, zombi ezmece, zorlu yollar, yaşamak için sür gibi isimlerle bilinen bu oyun kısa sürede çok büyük bir kitleye ulaştı ve her geçen gün oyunu oynayanların sayısı giderek artmaktadır.  Oyun bizlere Will Smith ‘ in başrolünü oynadığı ben kahramanım ( I am legand ) filmini hatırlatıyor. O filmdede zombiler dört bir yanı sarmış ve kahramanımızın kaçışını engellemeye çalışıyorlardı. Oyunun yapımcıları oyuna olan ilginin beklenenin üzerinde olması sebebiyle kolları sıvayarak yeni oyunun hazırlıklarına başladılar ve 2012 nin son ayında yeni oyunu piyasaya sürerek 2012 yılına resmen damga vurdular.

Garajdaki arabalar sizleri bekliyor

Zombi ezme ve zombi ezme 2012 oyunlarında amacımız kahramanımızı zombilerle çevrili vadiden kurtararak helikoptere kavuşturmak. Bunu yapabilmemiz için her iki oyundada bir garaj ve garajda üç tane bir birinden farklı araç bulunmakta. İlk başta çok düşük bir bütçe bize veriliyor, bu bütçe ile dilerseniz deponuza biraz yakıt alabilir veya lastiğinizi değiştirebilirsiniz. Daha sonra garajdan çıkar çıkmaz başlıyorsunuz zombileri ezmeye, ne kadar zombi öldürüp ne kadar uzun yol alırsanız o kadar çok para kazanıp aracınızda yeni madifikasyonlar gerçekleştirebiliyorsunuz. Küçük büyük demeden herkes tarafından beğeniyle oynanan bu zombi ezmece oyunu çeşitli sitelerde oldukça rekabet ve çekişmeye sahne olmuştur. Hatta bu oyunu en kısa sürede kim bitirecek diye ödüllü yarışmalar dahi yapılmıştır. Şuan için bizim web sitemizde böyle birşey olmasada ilerleyen günlerde belki olabilir, o yüzden siz siz olun şimdiden www.zombiezmece.com sitesinde oyunu oynamaya başlayın.

Sitemizde bu zombi ezme oyununun yanı sıra diğer çeşitli zombi oyunlarınada yer vermeye çalıştık. Şayet sitemizde görmek istediğiniz değişik zombi oyunları var ise lütfen bunları yorum olarak bizlere bildirin bizlerde en kısa sürede sitemize ekleyelim.

En güzel ve en heyecanlı zombi oyunları için sizleri http://www.zombiezmece.com web sitemize davet ediyoruz, iyi eğlenceelr.